KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16406305
nr 1640 6305
Sixten Fager
(f. 1920), Sverige
Komposition, Signerad. Akvarell, 75x48 cm, yttermått inklusive ram: 92x69 cm
Sixten Fager, född 1920, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:36:30
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr